Föremål som liknar gravyrer Frankrike
9188 Gravyrer
Såld: 700 kr
Såldes den 20 februari 2023
3167 Gravyrer
Såld: 500 kr
Såldes den 3 oktober 2022
7042 Gravyrer
2 st, Frankrike, yttermått inklusive ram: 55x38 cm
Såld: 1.200 kr
Såldes den 22 mars 2021
3169 Gravyrer
2 st. Frankrike. Motivet: 50x43, fuktskador
Såld: 150 kr
Såldes den 16 december 2019
1260 Gravyrer
3 st. Porträtt, Frankrike, 1800-tal, 19x12 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 19 augusti 2019
7412 Gravyrer
3 st. Frankrike. Motivet: 39x46 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 29 juli 2019
2531 Gravyrer
3 st, Frankrike, ca 26-35x20-25
Såld: 150 kr
Såldes den 22 oktober 2018
1334 Gravyrer
4 st, Frankrike, 32-39x24-26 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 15 oktober 2018
2446 Gravyrer
ett par, Frankrike, 1800-tal, Erotiska motiv, 11x15
Såld: 300 kr
Såldes den 30 juli 2018